Oferta obozu zimowego Ząb Zakopane 2018

Ośrodek o wysokim standardzie w Zębie (najwyżej położonej miejscowości w Polsce) oferuje ok. 90 miejsc, Pokoje 3, 4, 5, 6 os. smaczną domową kuchnię w obszernej stołówce, salę dyskotekową, salę TV, bufet, świetlicę ze stołem do tenisa i stołami do mini-bilardu oraz salę lustrzaną do tańca. Wokół ośrodka znajduje się ogród z placem sportowym (boisko do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, tenisa ziemnego i piłki nożnej) wyłożone sztuczną trawą.

Czytaj więcej...

bal karnawałowy 2018

Zarząd Stowarzyszenia "Akord" serdecznie zaprasza rodziców, znajomych i przyjaciół Zespołu na coroczny BAL KARNAWAŁOWY. Bal odbędzie się 20 stycznia 2018 r. w Hotelu Apart przy ul. Świętego Rocha 224 w Częstochowie .W tym roku temat przewodni to ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE. Będzie można zdobyć tytuł Króla i Królowej balu za najlepsze przebranie.

Czytaj więcej...

Koncerty charytatywne dla chorej Julii

Już po raz dziesiąty Zespół Taneczny "KONTRA" pomaga i wspiera leczenie chorych dzieci, przedstawiając spektakle muzyczne, z których całkowity dochód przeznacza na rzecz chorego dziecka. W tym roku pragniemy zaprosić na spektakl pod tytułem "Piotruś Pan", który odbędzie się w dniu 09.03.2018 roku w Częstochowie w klubie POLITECHNIK o godzinie 9.00 oraz 11.00. Cena biletu wynosi  15,00 zł.

Czytaj więcej...

OBÓZ LETNI WŁADYSŁAWOWO 2017

OBÓZ LETNI WŁADYSŁAWOWO 2017

Data : 04.08-12.08.2017

Cena: 1090zł

Zakwaterowanie: Pensjonat Bałtyk I Władysławowo  www.osrodekbaltyk.pl
CENA OBEJMUJE:
- transport autokarem turystycznym
- zakwaterowanie: pokoje 3, 4 ,5-osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek
- pełna opieka medyczna, pedagogiczna i ratownika

- zajęcia taneczne
- korzystanie z boisk
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- upominki i nagrody /medale itp/

- wycieczka do Gdańska z licencjonowanym przewodnikiem

- wycieczka na Hel – wstęp do Muzeum Rybołówstwa

- wycieczka do Sopotu- wstęp na Molo

oboz 17 1
oboz 17 2
oboz 17 3
oboz 17 4

Bal Karnawałowy 2017

Zarząd Stowarzyszenia "Akord" serdecznie zaprasza rodziców, znajomych i przyjaciół Zespołu na coroczny BAL KARNAWAŁOWY. Bal odbędzie się 4 lutego 2017 r. w Hotelu Apart przy ul. Świętego Rocha 224 w Częstochowie .W tym roku temat przewodni to DZIKI ZACHÓD. Będzie można zdobyć tytuł Króla i Królowej balu za najlepsze przebranie.

Czytaj więcej...

Nabór do Zespołu zakończony!

Zamykamy przesłuchania do naszego Zespołu. Nabór planowaliśmy przeprowadzać przez cały wrzesień, jednak na pierwszy termin przesłuchań zgłosiło się aż 70 dziewcząt! My natomiast planujemy przyjąć jedynie ok. 30.Bardzo cieszymy się z tak ogromnego zainteresowania. Jest nam szalenie miło, że wszyscy chcą z nami tańczyć.

Nabór do zespołu

Nabór do zespołu „KONTRA" rozpoczynamy we wrześniu. Przesłuchania taneczne będą odbywać sie w każdy czwartek i piątek września(rozpoczynając od 8 września) w godz.16-17 w szkole podstawowej nr 30 w Kiedrzynie.

Czytaj więcej...