Koncerty charytatywne dla chorej Marysi

Już po raz jedenasty Zespół Taneczny "KONTRA" pomaga i wspiera leczenie chorych dzieci, przedstawiając spektakle muzyczne, z których całkowity dochód przeznacza na rzecz chorego dziecka. W tym roku pragniemy zaprosić na spektakl pod tytułem"Laleczka z Saskiej Porcelany", który odbędzie się w dniu 15.03.2019 roku w Częstochowie w klubie POLITECHNIK o godzinie 9.00 oraz 11.00. Cena biletu wynosi 15,00 zł.

Tym razem pomagamy 4-letniej Marysi !

Marysia urodziła się w 28 tyg. ciąży z masą ciała 700 g. , oceniona na 4/6 pkt. według skali Apgar. Od urodzenia dziewczynka cierpi z powodu zaburzeń perystaltyki przewodu pokarmowego. Przeszła już 6 operacji . Usunięto Marysi 30 cm jelita ,wykonano ileostomię dwulufową , założono cewnik do karmienia pozajelitowego. Na dzień dzisiejszy dziecko ma opóźniony rozwój psychoruchowy i wymaga kompleksowej wielospecjalistycznej opieki i stymulacji rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spektaklu, co jest tożsame ze wsparciem tej szlachetnej inicjatywy. Każdy zakupiony przez Państwa bilet będzie cennym darem dla bardzo chorej Marysi. Z góry dziękujemy za okazane serce!

Pozdrawiam

Magda Kokot